Drodzy rodzice.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w naszym kraju realizowany przez Nasz Żłobek Projekt Profilaktyczny Radosna Rodzina – Edycja II przenieśliśmy “do sieci”. Ponieważ nie możemy się osobiście spotykać z Państwem i dziećmi postanowiliśmy specjalnie dla Państwa i dla naszych dzieciaczków przygotować krótkie filmiki z warsztatów kulinarnych, warsztatów sensoplastyki oraz zajęć ruchowych “Ćwiczę z mamą, ćwiczę z tatą”. 

Razem w domu możecie Państwo je obejrzeć, a następnie wspólnie z całą rodziną przygotować: pyszne danie, pobawić się lub poćwiczyć. Robimy to po to, abyście mogli Państwo razem ze swoimi pociechami miło i pożytecznie spędzać czas pogłębiając dobre relacje w rodzinie. I tak ... w tym miejscu będziemy zamieszczać krótkie filmiki instruktażowe. Bedą one dostępne na naszej stronie przez cały czas trwania projektu, więc będzie można do nich wracać kilkakrotnie.

 

Mamy też małą niespodziankęico buzia . W ramach tego projektu i czasu spędzonego z dziećmi prosimy o zrobienie zdjęć z przygotowywania posiłków w kuchni, zabaw z scenoplastyki czy wykonywania ćwiczeń i przesłanie ich do nas na adres: administracja@zlobek.polkowice.pl a my opublikujemy je na naszej stronie internetowej i portalu społecznościowym na Facebooku. To będzie z pewnością wielka frajda dla Państwa i dzieci, aby móc oglądać siebie na naszej stronie internetowej!

Z nadesłanych zdjęć stworzymy w ten sposób piękny Album ico buzia

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania już przygotowanych filmów i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia ico buzia

 

 

Warsztaty kulinarne cz. 1 - Makaron z warzywami i kurczakiem

 

 

Warsztaty kulinarne cz. 2 - Nuggetsy z łososia

 

 

Warsztaty kulinarne cz. 3 - Placuszki z cukinii

 

 

Warsztaty kulinarne cz. 4 - Pierniczki

 

 

Warsztaty kulinarne cz. 5 - Warzywna układanka

 

 

Warsztaty sensoplastyki cz. 1

 

 

Warsztaty sensoplastyki cz. 2

 

 

Warsztaty sensoplastyki cz. 3

 

 

Warsztaty sensoplastyki cz. 4

 

 

Ćwiczę z mamą i tatą cz. 1

 

 

Ćwiczę z mamą i tatą cz. 2

 

 

Ćwiczę z mamą i tatą cz. 3