Dni otwarte 2021

Zbliża się czas wyborów i zapisów dzieci do placówek sprawujących opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami Polkowic. Mamy nadzieję, że rodzice maluszków wybiorą naszego  „Krasnala”.

Z prawie 50-letnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi, cudowną, troskliwą i radosną kadrą oraz bardzo bogatą ofertą edukacyjną i własną domową kuchnią uwzględniającą indywidualne nietolerancje pokarmowe u dzieci, jesteśmy gwarantem najlepszej opieki i najlepszego wsparcia  w rozwoju naszych maleńkich podopiecznych.

 

Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie daje szansy na zorganizowanie „Dni Otwartych” na takich zasadach, jak w poprzednich latach. Chcemy osobiście się spotkać ze wszystkimi, którzy rozważają oddanie pod naszą opiekę swoich dzieci. W miesiącu marcu zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w każdy wtorek, środę i czwartek miesiąca, po uprzednim zapisaniu się w grafiku spotkań na konkretny dzień. Spotkania będą się odbywać w godzinach popołudniowych. Prosimy dzwonić do sekretariatu Żłobka w godzinach 7.30 – 15.30 pod numer 76/749 87 00 celem umówienia się na spotkanie, włącznie z oprowadzeniem po placówce. Wszystko oczywiście w reżimie sanitarnym.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy też rodziców dzieci ze specjalnymi wyzwaniami rozwojowymi. Chętnie zaopiekujemy się Państwa maleństwami.

 

Do zobaczenia w marcu w Krasnalu!

 

Agnieszka Tomczak
Dyrektor Żłobka Miejskiego nr 1
KRASNAL w Polkowicach