Drodzy rodzice /opiekunowie prawni

W związku z zaistniałą sytuacją, w jakiej się nadal znajdujemy, czyli epidemią koronawirusa, tegoroczna rekrutacja będzie odbywać się w formie elektronicznej. Wnioski i wymagane załączniki będziemy przyjmować od Państwa za pośrednictwem poczty e-mail. Dokumentem potwierdzającym Państwa zatrudnienie będzie oświadczenie złożone wg wzoru, który jest w załącznikach. Zaświadczenia o zatrudnieniu z zakładów pracy będą musieli Państwo dostarczyć do dnia 31 sierpnia na indywidualne spotkania, które odbywają się zawsze przed rozpoczęciem pobytu dzieci w Żłobku. Będziemy o tym Państwu jeszcze przypominać.

 

Na naszej stronie w zakładce „Rekrutacja” http://zlobek.polkowice.pl/index.php/pl/rekrutacja są umieszczone wszystkie dokumenty potrzebne do przeprowadzenia tegorocznej rekrutacji oraz informacja o zasadach jej przeprowadzenia. Zasady rekrutacji są też określone w Statucie, który możecie Państwo również znaleźć na naszej stronie pod tym linkiem: http://zlobek.polkowice.pl/images/strona/pdf/uchwaly-regulaminy/Uchwala-z-dnia-12-marca-2019r-w-sprawie-statutu.pdf

 

Elektroniczny nabór wniosków na przyszły rok szkolny będzie odbywać się wyłącznie w dniach od 15 maja do 15 czerwca br. Dotyczy to zarówno wniosków o kontynuacje pobytu jak również wniosków o przyjęcie dla nowych dzieci. Wypełnione formularze dokumentów (wniosek + niezbędne załączniki) będą Państwo składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłane do nas wnioski my zarejestrujemy, a następnie prześlemy Państwu numer. Tym numerem dziecko będzie identyfikowane do końca rekrutacji, jest to związane z ochroną danych osobowych.

 

UWAGA! Jeżeli w ciągu 3 dni od dnia złożenia/przesłania wniosku, nie otrzymają Państwo informacji zwrotnej z potwierdzeniem zarejestrowania tego wniosku to koniecznie trzeba się z nami skontaktować pod numerem telefonu 76 749 87 00. Brak informacji zwrotnej od nas z numerem identyfikacyjnym nadanym wnioskowi oznacza najprawdopodobniej, że Państwa wniosek do nas nie dotarł, a co za tym idzie nie będzie brał udziału w rekrutacji. To bardzo ważne, żeby otrzymać od nas numer identyfikacyjny wniosku!

 

Oczywiście rozumiemy, że mogą wystąpić sytuacje, w których przesłanie przez niektórych z Państwa wniosku elektronicznie będzie niemożliwe, dlatego dopuszczamy złożenie dokumentów w formie papierowej. Przyjmiemy od Państwa ten wniosek, ale wcześniej będziemy musieli się telefonicznie na to umówić, żeby zachować wszelkie względy bezpieczeństwa.

 

Na dzień dzisiejszy nie wiemy jak będzie się rozwijać sytuacja epidemiologiczna w kraju i jakie będą wytyczne Rządu RP. Losowanie publiczne, które rozstrzyga o przyjęciu dzieci do Żłobka odbędzie się na pewno z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych. O sposobie jego przeprowadzenia poinformujemy Państwa dopiero po zakończeniu zbierania wniosków, czyli po 15 czerwca. Przypominamy, że kolejność złożenia wniosku nie ma żadnego znaczenia. Ale proszę jednak pamiętać, że wnioski trzeba złożyć od 15 maja do 15 czerwca, gdyż wnioski złożone po tej dacie będą traktowane jako wnioski po terminie. To znacznie zmniejszy szansę dostania się dziecka do Żłobka.

 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę do nas dzwonić. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie pod numerem telefonu od  76 749 87 00  godzinach od 7:30 do 15:30. Można też do nas pisać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Proszę śledzić naszą stronę internetową oraz Facebook.

 

My też będziemy na bieżąco weryfikować Państwa wnioski, czy są one kompletne i w razie zauważonych nieprawidłowości będziemy się z Państwem kontaktować celem uzupełnienia brakujących informacji.

 

Zapewniam Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby w tym trudnym czasie wszystko odbyło się w sposób bezpieczny, uczciwy i wygodny dla Państwa.

Agnieszka Tomczak

Dyrektor Żłobka Miejskiego
nr 1 KRASNAL w Polkowicach